profesjonalne projekty stron internetowych
Nie zwlekaj! rotawirusy możliwe są do szczepienia. Czy powstają kurzajki na stopach , sprawdź nasze informacje.

Hosting

Data: Czerwiec 20, 201221:54

Strony www to w naszych czasach standard. Utworzenie prywatnej strony nie wystarczy aby znalazła się w internetowej rzeczywistości, potrzebujemy jeszcze zaopatrzyć się hosting www, jest to w rzeczywistości „trochę przestrzeni w internecie” na gdzie znajdzie się nasza strona, najprościej ujmując chodzi tutaj o serwer internetowy.
Dochodzi nam zatem kolejny wydatek, pomimo iż możemy skorzystać z usługi która jest bezpłatna. Jednak bezpłatny serwer przenigdy nie dorówna płatnemu. O ile nie przewidujemy za dużego ruchu na swojej stronie, nie musimy wydawać wiele pieniędzy na serwer, a jeżeli już zamierzamy tylko prowadzić blog na który nie będzie wchodziło więcej niż 500 ludzi miesięcznie to bezpłatny hosting w 100% wystarczy.
Warto zaznaczyć że usługi hostingowe dzielą się na więcej niż na dwie kategorie: darmowe i bardzo drogie.
O ile planujemy uruchomić stronę gdzie może wchodzić dość dużo osób (nie mówię tu bez wątpienia o tysiącach) to z powodzeniem starczy nam tańszy hosting. Przestrzeń na tego typu serwerze wyjdzie co miesiąc kilka bądź kilkanaście zł.
Jeżeli już interesujemy się hostingiem to warto też rozejrzeć się za domeną dla naszej strony. Niektóre domeny www są w rzeczywistości dziwne, ja sam polecam wyłącznie domeny domeny krajowe, ponieważ najłatwiej je zapamiętać, , a ponadto są najpopularniejsze w naszym kraju.

 

Projektowanie stron Radom