profesjonalne projekty stron internetowych
Wiesz ppewnie co to jest solarium natryskowe , przedstawiamy wady i zalety.

Metatagi i ich wpływ na pozycjonowanie

Data: Lipiec 4, 201221:52

Znaczniki meta ułatwiają wyszukiwarkom określenie tematyki witryny www – w dość szybki sposób. Zamieszczone są z reguły wewnątrz pliku index.php albo index.html.
. ZNACZNIK KEYWORDS
Są to wyrażenia lub frazy – słowa kluczowe, które internauci wprowadzają do wyszukiwarki, chcąc znaleźć interesujące dane. Pozycjonując stronę powinno się wybrać grupę najbardziej istotnych dla nas słów podstawowych, na które chcemy windować swoją stronę w wynikach wyszukiwarki. Wiadomo, że prawie każdy chciałby, ażeby jego witryna miała jak najlepsze wyniki w wyszukiwarkach na setki fraz priorytetowych, natomiast zaleca się niewątpliwe ograniczenie w tym zakresie. Należy zapamiętać, że im mniejsza liczba słów kluczowych, tym większa jest ich wartość dla wyszukiwarki.
Ważne! – Keywords wpisujemy po przecinku i bez spacji.
. ZNACZNIK TITLE
Tag title to tytuł prodstrony wyświetlany na samej górze w pasku przeglądarki internetowej. Powinna w tym miejscu znaleźć się niedługa i zwięzła informacja na temat strony.
Nieprawdopodobnie istotne jest to, by umieścić w tym miejscu wyrazy zasadnicze, które najlepiej opiszą naszą stronę, gdyż tytuł stanowi adres www do strony i powinien sygnalizować interneautom, jakie treści wyszukają na stronie.
. META DESCRIPTION
Znacznik description to skrócony opis strony, który pokazywany jest przez wyszukiwarki w miejscu opisu strony najczęściej pod jej nazwą/tytułem. Natomiast nie jest widoczny dla internauty bezpośrednio w treści strony. Tutaj dobrze umieścić niezbyt rozbudowany opis strony ze słowami kluczowymi. Na przykład onet.pl akceptuje do 250 znaków.
Po pojawieniu się wyników wynajdowania danej frazy, ujrzymy TITLE strony, pod spodem DESCRIPTION, a dopiero na końcu adres URL.

 

Projektowanie stron Radom